» سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

اولین موضوع سرمایه گذاری در کانادا اینه که آیا هدف اقامت کانادا رو دارید یا خیر؟

سوالات زیادی در این مسیر مهاجرتی کانادا وجود داشته که میخوام به چنتا از مهترین هاش پاسخ بدم و روشهای مختلف سرمایه گذاری رو بیان کنم: • سرمایه گذاری در کانادا چقدر هزینه میخواد؟ بسته به انتخاب برنامه مهاجرتی بسیار متفاوته
 • حداقل میزان سرمایه گذاری در کانادا چقدره؟ میشه گفت به صورت حدودی بیش از 70 هزار دلار کانادا در نظر بگیرید.
 • چه روش سرمایه گذاری در کانادا منجر به اقامت کانادا میشه؟ برخی کارآفرینی های استانی کانادا، استارت آپ ویزای کانادا، سرمایه گذاری کبک
 • چه روش سرمایه گذاری در کانادا با ویزای کار کانادا همراهه؟ برخی کارآفرینی های استانی کانادا، ثبت شرکت (owner opetator)
 • با خرید بیزینس فعال در کانادا میشه اقامت کانادا گرفت؟ بله با رعایت یکسری قوانین و شرایط ، خرید بیزینس در کانادا، میتونه منجر به اقامت کانادا بشه.
 • با خرید سهام میشه اقامت کانادا گرفت؟ خیر با خرید سهام شرکتهای خصوصی یا دولتی، اقامت کانادا دریافت نمی کنید (فریب تبلیغات رو نخورید)
 • با خرید ملک در کانادا میشه اقامت کانادا گرفت؟ خیر با خرید ملک در کانادا هیچگونه ویزا و اقامتی از کانادا دریافت نمی کنید.
 • دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چه مراحلی داره؟ بسته به انتخاب برنامه مهاجرت مراحل اون بسیار متفاوته
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا چقدر زمان می بره؟ مدت زمان به نتیجه رسیدن پرونده های سرمایه گذاری کانادا، بسته به انتخاب برنامه مهاجرتی کانادا کاملا متفاوته که در ادامه به اونها اشاره میکنم.


اشاره ای کلی به روشهای اصلی مهاجرت سرمایه گذاری کانادا:

انتخاب درست برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری با توجه به مشخصات هر متقاضی و بررسی شانس دریافت اقامت یا ویزای کانادا در این روش مهاجرتی بسیار اهمیت داره.


روش های سرمایه گذاری کانادا

 • مهاجرت از طریق کارآفرینی های استانی کانادا: هر استان کانادا برای کارآفرینی شرایط متفاوتی رو در سیستم امتیاز بندی متخص به خودش اعلام کرده که از دیگر استانهای کانادا کاملا مجزاست. در استانهای نیوبرازویک و پرنس ادوارد با رعایت یکسری قوانین مستقیم با اقامت دائم وارد کانادا میشید اما در استانهای دیگه کانادا با ویزای کار دو ساله وارد کانادا شده و میتونید بعد از 2 سال درخواست اقامت دائم داشته باشید.


حداقل میزان سرمایه گذاری در این برنامه مهاجرتی کانادا: 100 هزار دلار کانادا، که مختص به استان بریتیش کلمبیاست. • مهاجرت از طریق استارت آپ ویزای کانادا: این برنامه مهاجرتی کانادا به صورت فدرال هستش و میتونه مستقیم با اقامت دائم کانادا همراه باشه. در این برنامه باید یک طرح تجاری بین المللی ارائه بشه که بتونه ثابت کنه در بازار جهانی می تونه درآمدزا باشه. ظرفیت پذیرش استارتاپ ویزای کانادا محدوده، اما میشه گفت در حال حاضر یکی از بهترین روشهای دریافت اقامت دائم کاناداست. برای مطالعه اطلاعات تکمیلی این برنامه مهاجرتی می تونید کلمه ( ویزا 724 استارتاپ ویزا ) رو در گوگل جستجو کنید.


حداقل میزان سرمایه گذاری در برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزای کانادا: هزینه های develop یک بیزینس که بتونه نظر اداره مهاجرت و یک شرکت سرمایه گذاری مورد قبول کانادا رو جلب کنه یک مقدار بالاست. بر حسب تجربه هزینه های develop یک بیزینس استارتاپی که اصولی و بر مبنای قاعده و قوانین اصولی باشه معمولا کمتر از 50 هزار دلار کانادا نخواهد بود. که البته بسته به شرایط هر بیزینس بسیار میتونه متفاوت باشه و به هیچ عنوان این برنامه هزینه ثابتی نداره (مثل این میمونه که از شما بپرسند هزینه یک بیزینس استارتاپی در کشور خودتون چنده؟! قطعا شما می پرسید خب چه بیزینسی؟ توانایی های شما چیه؟ با کیا باید رقابت کنیم؟ و...)
 • اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری کبک کانادا : این برنامه مهاجرتی مختص به استان کبک کاناداست که با اقامت دائم کانادا همراهه. میتونید 1میلیون و 200 هزار دلار کانادا رو به صورت امانت و بدون سود در اختیار کانادا قرار بدید که بعد از 5 سال همون پول رو بدون سود به شما برگردونند یا اینکه معادل سودش رو که حدود 330 هزار دلار کاناداست پرداخت کنید که بدون بازگشت هستش. البته این نوع سرمایه گذاری در کانادا را زیاد توصیه نمی کنم چون پروسه طولانی داره (حدودا 4 سال) و اینکه اگر بخواید 330 هزار دلار بدون بازگشت پرداخت کنید، هزینه زیادیه...

البته یکسری شرکتهای مهاجرتی هستند که این برنامه رو خیلی تبلیغ می کنند چون معمولا بسیار پر سود و کم دردسره...


حداقل میزان سرمایه گذاری در کبک کانادا: 330 هزار دلار کانادا (بدون بازگشت، بیزینسی هم نخواهید داشت) • سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت میزان حداقل دارایی برای این برنامه مهاجرتی کانادا در نظر گرفته نشده اما بر حسب تجریه پرونده های قبلی، ارزش دارایی شما باید یه چیزی حدود 70 هزار دلار کانادا به بالا باشه، شرایط سنی نداره، مدرک زبان نمی خواد، شرط حضور در کانادا ندارید، فرزندان زیر 18 میتونن رایگان تحصیل کنن و خیلی مزایای دیگه داره... ریزه کاری های بسیاری در این برنامه مهاجرتی کانادا وجود داره که میتونید با جستجوی کلمه زیر اطلاعات کاملش رو در گوگل جستجو کنید

ویزا 724 ثبت شرکت


سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا میتونه در دو برنامه مهاجرتی کارآفرینی استانی یا ثبت شرکت تعریف بشه. مهمترین موضوع در خرید بیزینس کانادایی اینه که بیزیسی رو خریداری کنید که ارزشش رو داشته باشه!

معمولا بیزینس هایی که ارزش خرید دارند خیلی زود به فروش می رسند یا میتونید خیلی از بیزینس ها رو در کانادا فرانچایز کنید؛ یعنی نام تجاری یک برند رو در کانادا بخرید یا اجاره کنید.

خیلی اهمیت داره که برای خرید بیزینس در کانادا پلن اقامتی داشته باشید، چون ممکنه اگر بدون برنامه اقدام کنید هیچوقت نتونید به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.

برای اطلاعات تکمیلی این روش سرمایه گذاری کانادا میتونید جمله زیر رو در گوگل جستجو کنید:

ویزا 724 خرید بیزینس در کانادا

 

روش های سرمایه گذاری ای که در کانادا که عنوان شد؛ همگی میتونن با اقامت متقاضی و اعضای خانواده ش همراه باشن، البته با رعایت تمامی قوانین همون برنامه مهاجرتی.

در نهایت باید بدونید که روشهای مهاجرتی به کانادا بسیار زیاده که هر کدوم شرایط خاص خودشون رو داره. در صورتی که میخواید با روشهای اصلی مهاجرت به کانادا آشنا بشید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

روشهای مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا، توسط وکیل و مشاور رسمی مهاجرت کانادا IRCC

Visa724.comفرم ارسال نظر

  وکیل در شیراز   |   برترین وکیل  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله