» حمل هوایی از چین با وانیکس

حمل هوایی از چین با وانیکس

حمل هوایی، زمینی یا دریایی؟ چه فرقی می‌کند اگر قصد ما تنها سالم رسیدن کالا به مقصد باشد. اگر راستش را بخواهید در دنیای واردات و صادرات، هر کدام از این روش‌ها زمین تا آسمان با روش دیگر متفاوت است.

اگر قصد دارید در واردات کالا از چین حرفه‌ای عمل کنید باید این تفاوت‌ها را بشناسید و براساس آنها عمل کنید. مثلا باید بدانید در چه مواقعی از هواپیما برای انتقال کالا از چین به ایران استفاده می‌شود و در چه مواقعی از قطار؟ از همه مهم‌تر اینکه باید بدانید چرا حمل هوایی از چین با وانیکس بهترین گزینه برای انتقال کالا از چین به ایران است. 

برای حمل هوایی از چین با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان کلیک کنید.


از اختراع هواپیما تا شرکت های کارگو

آرزوی پرواز از دیرباز با انسان همراه بوده است. موجودی مثل انسان که خود را از دیگر حیوانات روی زمین باهوش‌تر می‌دانست، با دیدن پرواز پرندگان بخصوص عقاب‌ها برفراز کوهستان‌های مرتفع و دور از هرگونه مشکلات مرتبط با مسیرهای صعب‌العبور، غبطه می‌خورد و آرزو داشت که کاش خودش هم می‌توانست چنین برفراز همه مشکلات روی زمین پرواز کند. از صدها سال پیش تلاش‌های بسیاری برای پرواز کردن انجام گرفته بود، اما در نهایت این برادران رایت بودند که آرزوی پرواز را محقق کردند.

برادران رایت از اولین کسانی بودند که در آمریکا شرکت دوچرخه‌سازی راه انداخته و تنها به تولید این وسیله قانع نبودند. آنها به این باور رسیده بودند که اگر بتوان یک موتور بخار روی دوچرخه نصب کرد و بال‌هایی مناسب برای آن درنظر گرفت، دوچرخه پرواز می‌کند.


تلاش‌های زیادی آنها در نهایت در 17 سپتامبر 1903 نتیجه داد و توانستند 4 بار ماشین رایت خود را به پرواز درآورند. از آن تاریخ تاکنون تقریبا 119 سال می‌گذرد، اما پرنده رایت توانسته عالم‌گیر شود. شرکت‌های کارگو یکی از هزاران کاربردی است که اختراع هواپیما در زندگی روزمره ما داشته است.  


شرایط حمل هوایی از چین

عموما شرکت‌های کارگو با استفاده از هواپیمای باری، کالای خریداری شده بازرگانان را از کشوری به کشور دیگر انتقال می‌دهند. اما شرایطی که مطابق با آن می‌توان کالا از چین به ایران با کارگو هوایی انتقال داد، اینگونه است که:

1.    وزن باری که قصد ارسالش را دارید کم باشد.

2.    کالا جزو کالاهای فورس ماژور باشد و قصد داشته باشید در کمترین زمان ممکن به ایران برسد.

3.    هزینه ارسال کالا زیاد مهم نباشد.

البته حمل هوایی از چین با وانیکس به دور روش عمده فریت و کارگو انجام می‌شود. روش فریت برای انتقال بارهای بسیار کم و شخصی است، اما روش کارگو همان روشی است که بازرگانان از آن برای انتقال کالاهای تجاری خود استفاده می‌کنند.


هزینه حمل هوایی از چین

اینکه از قبل بتوان هزینه حمل هوایی با کارگو را تخمین زد کاملا بستگی به نوع کالایی که قصد دارید به ایران ارسال کنید، وزن آن و قراردادی که بسته‌اید دارد. تاثیر هر کدام از عوامل نیز به صورت زیر است:

اول از همه باید وزن کالاها مشخص شود. به‌طورکلی روش تعیین وزن نیز اینگونه است که شرکت‌های کارگو ابتدا وزن کل بار را به دست می‌آورند. وزن کل بار هم با قراردادن کالاها روی باسکول به دست می‌آید. سپس وزن حجمی کالاها با استفاده از فرمول : 600/(طول*عرض*ارتفاع) مشخص می‌شود. هرکدام که بیشتر بود آن را به‌عنوان وزن نهایی کالاها درنظر می‌گیرند.

همچنین کلاس خطر بارها که نشان دهنده مقدار ریسک انتقال آنها است در هزینه نهایی حمل بار موثر است. درنهایت نوع قرارداد انتقال هوایی کالا نیز روی هزینه‌های نهایی حمل هوایی موثر خواهد بود.

 

حمل هوایی از چین با وانیکس در کمترین زمان

اما چگونه می‌توان از همه این موارد اطلاع یافت و پیش از اقدام به حمل هوایی، تخمینی درست از هزینه‌ها و به‌طورکلی انتخابی درست برای انتقال کالاها بصورت هوایی از چین به ایران داشت؟ راه حل مشکل شما در دستان وانیکس است. با حمل هوایی از چین با وانیکس شما می‌توانید ازقبل بهترین گزینه برای انتقال هوایی کالا از چین به ایران را داشته پیدا کرده و البته هزینه‌های این انتقال را مشخص کنید. 

شرکت بازرگانی وانیکس دارای بیش از یک دهه سابقه فعالیت در خرید، ترخیص و انتقال کالا از چین و دبی به ایران بوده و شاید بتوان آن را بهترین گزینه برای انجام کارهای واردات کالا از چین به ایران، بخصوص حمل با هواپیما دانست. 


فرم ارسال نظر

  برترین وکیل   |   وکیل در شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله