» چرا گروه وکلای حامیان عدالت؟

 چرا گروه وکلای حامیان عدالت؟

گروه وکلای حامیان عدالت با بکارگیری بهترین وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی به حل مشکلات و مسائل پیچیده حقوقی افراد می پردازد. این موسسه حقوقی از زمان تاسیس تاکنون به دنبال رفع مشکلات حقوقی مردم و ادارات است به همین خاطر، این گروه حقوقی در مدتی کوتاه توانسته بیشترین نرخ اعتماد در میان مشتریان را بدست آورد.

امروزه تعداد موسسات حقوقی افزایش پیدا کرده است. از این رو افراد همواره ممکن است با سوال بهترین موسسه حقوقی مواجه شوند. در نتیجه شهروندان اصفهانی و سایر شهرها به دلیل تراکم جمعیتی همواره دچار سردرگمی در این زمینه هستند. با توجه به اهمیت شناخت مسئله انتخاب موسسه حقوقی خوب و اهمیت واگذاری پرونده های حقوقی، در این مقاله قصد داریم شما را با گروه وکلای حامیان عدالت که یکی از برجسته ترین موسسات حقوقی در ایران هستند، آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید.


معرفی موسسه حقوقی حامیان عدالت:

گروه وکلای حامیان عدالت با تیمی از وکلای با سابقه و کار آزموده در زمینه های مختلف حقوقی، توسط جناب آقای کامران میرزایی در سال 1385 تاسیس گردید. این موسسه حقوقی در سالهای مختلف به بسیاری از شرکت ها اعم از داخلی و خارجی، ادارات و همچنین افراد، مشاوره و خدمات حقوقی در زمینه های کیفری، مالیاتی و غیره ارائه داده است.

شایان ذکر می باشد که این موسسه، بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکار های حقوقی را به شما ارائه می دهد. از همین رو در سالهای اخیر توانسته سابقه درخشانی در میان بهترین موسسات حقوقی کسب نماید. همچنین چشم انداز این موسسه، دستیابی به جایگاه معتمد ترین و کارآزموده ترین موسسات حقوقی در میان موکلان و مراجعین می باشد.


گروه وکلای حامیان عدالت


خدمات گروه وکلای حامیان عدالت:

بسیاری از ما به دنبال دریافت مشاوره از بهترین موسسات حقوقی هستیم. معمولا بهترین موسسه حقوقی، موسسه ای است که اطمینان خاطر را نسبت به تیم و گروه مشاوره خود کسب کرده باشد و از بابت میزان مهارت علمی و کارشناسان کارآزموده، گمانی باقی نگذارد. بدون شک گروه وکلای حامیان عدالت، دارای چنین ویژگی هایی است. از جمله خدمات گروه حامیان عدالت عبارتند از:


 • برخورداری از دپارتمان تخصصی کیفری، پیگیری جرائم و مجازات ها در دادگستری و طراحی شکایت توسط وکیل کیفری.
 • دارای دپارتمان تخصصی خانواده و ارائه راهکار های حقوقی در زمینه های مهریه، نفقه، حضانت و غیره.
 • وصول مکاتبات در مسائل میان کارگر و کارفرما.
 • دارای وکلای متخصص و کارشناسان مجرب در امور مربوط به ارث.
 • دارای مشاورین مجرب در زمینه های مربوط به ثبت اسناد و املاک.
 • برخورداری از دپارتمان تخصصی در زمینه عقد قرارداد ها.
 • ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و انلاین.
 • دارای جدیدترین خدمات نوین در بررسی پرونده ها.

موضوعات حقوقی گروه وکلای حامیان عدالت:

گروه وکلای حامیان عدالت بر روی موضوعات حقوقی اعم از کیفری، خانوادگی، مالیاتی و غیره به انجام مشاوره، کارشناسی و امور وکالت با توکیل از جانب افراد حقیقی و حقوقی در خارج و داخل از ایران می پردازند. این موسسه حقوقی با اعلام نظر های حقوقی در عرصه های مختلف، نقد و ارزیابی رویه های قضایی و اجرایی و همچنین تعامل و همکاری در زمینه های مختلف حقوقی با موسسات عمومی، خصوصی و یا بین المللی موضوعات تخصصی را بررسی می نمایند.

گروه وکلای حامیان عدالت هرگونه فعالیت پیرامون مسائل حقوقی در زمینه های فوق الذکر را انجام می دهد. شایان ذکر است که این موسسه علاوه بر تخصص علمی در رشته با تجربه کاری خود، بهترین خدمات حقوقی را ارائه می نماید. وکلای مجرب این موسسه حقوقی، پس از بررسی پرونده، مدارک، اسناد و اظهارات، ارزیابی خود، درصد تقریبی ریسک و همچنین امکان موفقیت پرونده را اعلام می نمایند.


مزایا موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت:

در ادامه معرفی گروه وکلای حامیان عدالت به مزایا موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت خواهیم پرداخت. امروزه در کنار دفاتر حقوقی، موسسات حقوقی نیز در سال های اخیر با هدف سهولت و کاهش نگرانی های مردم در مسائل حقوقی برای ارائه خدمات حقوقی به مردم تاسیس شده اند.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کدام یک بهتر است؟ بهترین موسسه حقوقی در صورتی که به نحوه صحیح و طبق کانون وکلای دادگستری تاسیس و دارای چند وکیل متخصص در زمینه های مختلف باشد، بهترین گزینه خواهد بود. از جمله مزایا موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت شامل:


 • حضور وکلای برجسته و کارآزموده و ارائه نظرات جمعی در یک حوزه.
 • پیگیری دقیق پرونده ها و اطلاع رسانی به موکلین.
 • پاسخگویی فوری به موکلین توسط مشاورین در ساعت های کاری.
 • موظف بودن وکلا به ارائه گزارش کارهای موجود در موسسه.

خوشبختانه گروه وکلای حامیان عدالت، دارای مزایای مذکور نسبت به دفاتر حقوقی می باشد.


خدمات موسسه حقوقی

نحوه ارزیابی پرونده ها و مشاوره حقوقی:

 در گروه وکلای حامیان عدالت بررسی پرونده ها به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود که هر کدام دارای مزایایی است. چنانچه پرونده شما دارای پیچیدگی های زیادی باشد، مشاوره حضوری به شما پیشنهاد می گردد. از جمله مزایای مشاوره حضوری می توان به موارد زیر اشاره داشت:


 • بررسی پرونده در فرصت و زمان مناسب.
 • اشراف کامل وکیل دادگستری به پرونده.
 • بررسی پرونده های پیچیده و زمان بر.
 • توضیحات کامل موکل به همراه ارائه مدارک.
 • ارائه بهترین راهکارها توسط وکیل.

پرونده های غیرحضوری در گروه وکلای حامیان عدالت معمولا پرونده های ساده ای هستند که پیچیدگی فراوانی ندارند. بررسی این پرونده ها، معمولا از طریق مشاوره تلفنی صورت می گیرد. از جمله مزایا مشاوره غیرحضوری عبارتند از:


 • صرفه جویی در زمان و هزینه.
 • طرح سوالات از وکیل مورد نظر و اطلاع دقیق از پرونده.
 • رفع ابهام از طریق مکالمات تلفنی.
 • ارائه بهترین راهکار توسط وکیل دادگستری.

باشگاه خدمات مشتریان :

 هدف گروه وکلای حامیان عدالت، ارائه طرح های خدماتی به موکلان و شرکت های موجود با بررسی نیاز ها و مشکلات حقوقی آنان، نوع خدمات هر فرد و شرکت است. این خدمات ارائه شده متناسب با ساختار همان شرکت و مسائل حقوقی مواجه شده با آن خواهد بود.

وکلای متخصص و مجرب در گروه وکلای حامیان عدالت با اختصاص دادن زمان مناسب و بررسی پرونده های حقوقی بهترین و کم ریسک ترین راهکار را به موکلان خود ارائه خواهند داد. گروه وکلای حامیان عدالت همواره راهنمای شما در مسائل حقوقی خواهد بود. پس همین الان می توانید با مشاوران مجرب این موسسه در ارتباط باشید.

 


فرم ارسال نظر

  وکیل در شیراز   |   برترین وکیل  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله