» کدام مهارت ها شانس موفقیت مهاجرت را افزایش می دهند

کدام مهارت ها شانس موفقیت مهاجرت را افزایش می دهند

کدام مهارت ها شانس موفقیت مهاجرت را افزایش می دهند

سایت لینکدین در سال 2014 با توجه به داشتن 10 میلیون کاربر ،لیستی از مشاغلی را منتشر نمود که کاربران آن مشاغل دارای مهارت های ده گانه به شرح زیر بودند.

گزارش منتشر شده بر اساس محل زندگی و کار افرادی است که اطلاعات خود را در لینکدین به روز کرده اند و بر اساس محل زندگی و کار دسته بندی شده اند. لینکدین همچنین مهارت هایی که باعث بالاتر رفتن سطح فرد و استخدام وی شده است را طبقه بندی کرده است.به طور مثال اگر فردی دارای مهارت های برنامه نویسی است شانس زیادی برای استخدام در کلگری را دارد.

10 مهارتی که باعث شد کانادایی ها در 2014 زودتر استخدام شوند

(درصد نوشته شده در جلوی هر آیتم، تعداد اعضاء لینکدین که با این مهارت شغل بهتری را کسب کرده اند.)

·        1نرم افزارهای توسعه برنامه موبایل (30%)

·        2سیستم های کنترلی (27%)

·        3بازاریابی در شبکه های اجتماعی (27%)

·        4اقتصاد و بازار (26%)

·        5برنامه نویسی های کامپیوتری شامل: Perl/Python/Ruby (24%)

·        6انیمیشن و گرافیک کامپیوتری (23%)

·        7نرم افزار و برنامه نویسی کامپیوتر (23%)

·        8بانک های اطلاعاتی (23%)

·        9آمار و تحلیل بازار (22%)

·        10طراحی برنامه های کامپیوتر (22%) آموزش رایگان نامه نویسی php

طراحی سایت جزو مشاغل پرطرفدار کارفرمایان کانادایی ست

امروزه شغل طراحی وبسایت بسیار پرطرفدار است به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال یادگیری این مهارت هستند این حرفه برای بسیاری از مشاغل کاربرد دارد.شما می توانید برای خودتان سایت بسازید و از طریق آن کسب درآمد کنید. آموزش رایگان نامه نویسی اندروید

شما می توانید با یادگیری طراحی وبسایت برای مشاغل و شرکت های مختلف سایت طراحی کنید و ارین طریق کسب درآمد کنید.

امروزه طرفداران مشاغل فریلنسری بسیار زیاد شده اند. بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم ازین مشاغل استفاده می کنند. بسیاری دیگر از افراد هم به عنوان شغل دائم خودشان ازین راه درآمدزایی می کنند.

طراحی سایت شغل پردرآمد اینترنتی است که شما می توانید با استفاده از آن به درآمد دلخواه خودتان برسید. یاد گرفتن این حرفه هزینه ی زیادی لازم ندارد. و شما بعد از یادگیری این مهارت می توانید به راحتی و بدون هزینه به کسب درآمد بپردازید.

در ابتدا برای شما سوالاتی به وجود می آید که چطور می توان یک وبسایت طراحی کرد یا اینکه آیا باید زبان برنامه نویسی یاد گرفت؟آیا یاد گرفتن طراحی وبسایت کار پیچیده ای است یا نه؟چه مهارت هایی باید در این زمینه کسب کرد؟

ما در ادامه به شما خواهیم گفت چه مهارت هایی برای طراحی وبسایت لازم است و به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهیم داد. طراحی وبسایت از آن چیزی که در ذهنتان دارید آسانتر است و اصلا به پیچیدگی تصوری که عموم افراد دارند نیست.

JavaScript

اگر می خواهید به طور حرفه ای وارد این شغل شوید بهتر است JavaScript را یاد بگیرید. داشتن این مهارت برای کسانی که می خواهند وبسایت خودشان را طراحی کنند ضرورت است. ولی کسانی که فقط می خواهند یک وبسایت برا یخودشان راه اندازی کنند لازم نیست این مهارت را یاد بگیرند. آموزش رایگان برنامه نویسی پایتون

طراحی واکنشگرا

امروزه طراحی صفحات وب باید برای گوشی های تلفن همراه هم مناسب باشد زیرا اکثر افراد از گوشی های هوشمند تلفن همراه خود برای جستجوی صفحات وب استفاده می کنند. به همین دلیل شما باید با طراحی واکنشگرا (responsive) آشنا شوید و این یکی از لازمه های این کار است.


فرم ارسال نظر